Pollentine Alfred (1836 - 1890)
Motiv z Benátek, signováno vpravo dole APollentine, olej/plátno fixované na druhotném plátně, 30,5 x 51 cm, rám (Šm)
03.12.2016 - 14:00
CZK 80.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 50.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |